Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir.
Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.
TED Denizli Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.
Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.

 

2019-2020 TED Denizli Koleji Akademik Kadro

AD SOYAD                                           BRANŞ

İlker Emek                                            Genel Koordinatör / Ortaokul-Lise Müdürü

Ülkü Ekiz                                               Lise Müdür Yardımcısı

Halis Can                                              Ortaokul Müdür Yardımcısı

Türkay Kılcı                                           Anaokulu-İlkokul Müdürü

Elçin Cihangiroğlu                               Anaokulu – İlkokul Müdür Yardımcısı

Elif Kandemir                                       PDR

Sinem Sabahcı                                     PDR

Sıdıka Kalender                                    PDR

Şahika Kutan                                       Ölçme Değerlendirme

Huriye Çal                                            Ölçme Değerlendirme

Betül Kırım                                           Okul Öncesi Öğretmeni

Meltem Tambuğa                               Okul Öncesi Öğretmeni

Sevim Sevil Özcanlı                             Okul Öncesi Öğretmeni

Berna Özad                                          Okul Öncesi Yardımcı Öğretmen

Çiğdem Kınayoğlu                               Sınıf Öğretmeni

Eda Bıçak                                              Sınıf Öğretmeni

İnci Albaş Bilik                                      Sınıf Öğretmeni

Ayşe Kıyak                                            Sınıf Öğretmeni

Sinem Ayar                                           Sınıf Öğretmeni

Hülya Fil                                                Sınıf Öğretmeni

Güngör Demircanlı                              Sınıf Öğretmeni

Didem Zoroğlu Bakkal                        Sınıf Öğretmeni

Ayla Eroğlu                                            Sınıf Öğretmeni

Hülya Bilir                                             Sınıf Öğretmeni

Heves Aksu                                           Sınıf Öğretmeni

Gülsen Karalar                                     Sınıf Öğretmeni / Çocuk Felsefesi

Özlem Evren Özdemir                        İngilizce Öğretmeni

Cevriye Demirel                                   İngilizce Öğretmeni

Emine Oflar                                          İngilizce Öğretmeni

Nesra Kurban                                       İngilizce Öğretmeni

Sare Fakılı                                             İngilizce Öğretmeni

Berfin Kadriye Karaca                         İngilizce Öğretmeni

Aylin Keskin Cerit                                İngilizce Öğretmeni

Sultan Akbulut                                     İngilizce Öğretmeni

Şeyma Yüreğil Çiftçi                            İngilizce Öğretmeni

Hayriye Kanlı                                        İngilizce Öğretmeni

Sema Göker Dalmış                            İngilizce Öğretmeni (Native)

Sarah Anne Kaya                                 İngilizce Öğretmeni (Native)

Zerrin Caner                                         Almanca Öğretmeni

Neslişah Çicek                                       Edebiyat / Türkçe Öğretmeni

Neriman Akay                                       Edebiyat / Türkçe Öğretmeni

Cemile Tuncer                                       Edebiyat / Türkçe Öğretmeni

R.Ceren Demircanlı                              Matematik Öğretmeni

Nazlı Nalcı Çaray                                   Matematik Öğretmeni

Pınar Cem                                              Matematik Öğretmeni

Gökhan Kınalı                                        Matematik Öğretmeni

Özgür Bay                                               Matematik Öğretmeni

Seval Gül Topbaş                                   Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ali Alan                                                    Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Esra Şenyuva                                          Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Ulviye Altıntaş                                        Fen ve Teknoloji / Laboratuvar Öğretmeni

Altan Kiraz                                               Tarih Öğretmeni

Emine Veral                                             Coğrafya Öğretmeni

Oğuz Karatut                                           Fizik Öğretmeni

Mehmet Akçadağ                                    Kimya Öğretmeni

Burcu Pekuysal                                        Biyoloji Öğretmeni

Dilek Değirmenci                                     Felsefe Grubu Öğretmeni

Arif Gürcan                                               Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Kamuran Özkan                                       Bilişim Teknolojileri ve Robotik Kodlama Öğretmeni

Nazan Aktaş                                             Görsel Sanatlar Öğretmeni

Gül Çelik                                                    Görsel Sanatlar Öğretmeni

Ayşe Erdem                                               Satranç Öğretmeni

Kazım Can                                                 Müzik Öğretmeni

Özlen Sarıyer                                            Beden Eğitimi Öğretmeni

Barış Maden                                             Beden Eğitimi Öğretmeni

Anıl Çetkin                                                 Beden Eğitimi Öğretmeni

Ahmet Uçar                                               Cimnastik Öğretmeni

Özge Sel                                                     Dans ve Halk Oyunları Öğretmeni


Ansolon